Produkty i usługi Loma

Wykrywacze metali, kontrola wagi i systemy kontroli rentgenowskiej: firmy Loma są wiodącym światowym dostawcą systemów kontroli produktów.

Loma Systems obsługuje firmy z branży spożywczej i opakowaniowej, ułatwiając im zapewnienie zgodności z międzynarodowymi normami bezpieczeństwa produktów, legislacją w zakresie wag oraz kodeksem postępowania sprzedawców detalicznych oraz pomagają wykryć braki produktów i wyeliminować zanieczyszczenia.

Loma System może spełnić wymogi w zakresie kontroli bezpieczeństwa żywności, gdyż posiada przeszło 40-letnie doświadczenie w produkcji wykrywaczy metali, wag kontrolnych, systemów rentgenowskich i łączonych. Loma Systems stworzyła filozofię pracy, która sprawia, że jej nazwa jest nieodłącznie kojarzona z bezpiecznym, niezawodnym i wytrzymałym sprzętem, który zapewnia maksymalną efektywność.
Najnowsze wiadomości

Wagi kontrolne Loma CW3 typ "Heavyweight" i "SuperHeavyweight" certyfikowane wg OIML R51.
Wagi Loma CW3 do ciężkich i bardzo ciężkich produktów otrzymują atest OIML R51. Ten najnowszy certyfikat wysoko ocenianej klasy wag CW3, potwierdza jej dokładność w zakresie od 6 do 50 kg.

Wagi Loma CW3 są rezultatem ponad 40-letniego doświadczenia w współpracy z branżmi przetwarzania żywności i opakowaniowej.

Opinie klientów

Customer testimonials

„System rentgenowski X4 strzał w dziesiątkę! Jestem zachwycony jego działaniem.” 

Shane Legge, Starszy kierownik zakładu, Askew & Barrett.

Więcej opinii klientów

Targi

CFIA, LYON, France   IPPE - Jan 2014   interphex - NY 2014  

Interpack   eastpack - NY 2014  packexpo pharma expo - Chicago 2014