Výrobky a služby Loma

Detekce kovu, rentgenové kontrolní systémy a kontrolní vážení: Společnosti Loma a Cintex jsou předními světovými producenty systémů kontroly výrobků. Výrobky společností Loma a Cintex získaly své prestižní postavení díky své trvalé kvalitě a spolehlivosti, což je výsledkem neustálého a rozsáhlého výzkumného a vývojového programu, který jde ruku v ruce s nejmodernějšími výrobními postupy.

Společnosti Loma a Cintex poskytují své služby potravinářskému, farmaceutickému a balicímu průmyslu, kde umožňují shodu s mezinárodními normami bezpečnosti výrobků, s legislativou týkající se hmotnosti a s předpisy pro maloobchodní prodej.Novinky

Kontrolní váhy Loma CW3 Heavyweight a SuperHeavyweight získaly certifikaci dle OIML R51.
Tato certifikace navazuje na již ověřený rozsah vážících systemů CW3, které jsou nyní schopné přesně vážit produkty od 6 do 50 kg. Řada vážících systémů CW3 společnosti Loma je výsledkem více než 40ti let zkušeností s potravinářským a balícím průmyslem.

Představovaný výrobek

Detektory kovu společnosti Loma se snadnou obsluhou: Nová vlajková loď – řada detektorů IQ3+ – nabízí možnost zapojení do sítě, barevnou dotykovou počítačovou obrazovku, spolu se všemi výhodami provozu s opravdu proměnnou frekvencí. Jednoduché nastavení produktu, rozšířené funkce HACCP.

Představovaný výrobek

Zdarma - Software pro sběr dat: Spojuje vaše kontrolní systémy Loma a Cintex pomocí standardního provozního eternetu (interní síť) . Poskytuje cenné informace o hmotnosti a kontaminaci pro zajištění shody s předpisy a řízení procesu.

Výstavy

CFIA, LYON, France   IPPE - Jan 2014   interphex - NY 2014  

Interpack   eastpack - NY 2014  packexpo pharma expo - Chicago 2014